
Model LV Z adresy Lucky Miner baníctvo sha-256 Algoritmus s maximálnou rýchlosťou hashrate 3 TH/s pre spotrebu energie 50W.
| Denne | Mesačne | Ročný | |
|---|---|---|---|
| Príjmy | $ 0.11 | $ 3.26 | $ 39.11 |
| Elektrina | $ 0.05 | $ 1.46 | $ 17.53 |
| Zisk | $ 0.06 | $ 1.80 | $ 21.58 |
| Algoritmus | Hashrate | Spotreba | Účinnosť | Ziskovosť |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 3 TH/s±10% | 50W±10% | 16.67j/TH | $ 0.06 |
| Výrobca | Lucky Miner |
| Model | LV |
| Taktiež známy ako | Lucky Miner LV07 Pro 3T Bitcoin miner |
| Uvoľnenie | May 2026 |
| Veľkosť | 109 x 99 x 45mm |
| Hmotnosť | 370g |
| Hladina hluku | 38db |
| Napájanie | 50W |
| Rozhranie | WiFi 2.4G |
| Teplota | 5 - 45 °C |
| Vlhkosť | 5 - 95 % |